Silverfire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mūsų Reklama

Go down

Mūsų Reklama Empty Mūsų Reklama

Post  Mini-Me Thu Jan 08, 2015 10:33 am

Silverfire RP Forumas

Code:
<a href="http://silverfire.forumlt.com/" target="_blank"><img src="http://s26.postimg.org/ofo1m29ut/silver11.png" border="0" alt="Silverfire RP Forumas"></a>
arba

Mūsų Reklama Silver11

Code:

[url=http://silverfire.forumlt.com/][img]http://s26.postimg.org/ofo1m29ut/silver11.png[/img][/url]

Sveiki, norėčiau šiandien pristatyti kiek neįprastą "klubą". Silverfire tai forumas, kur žmonės susirenka kurti istorijas. Iš dalies tai panašu į DnD, nes žaidėjai susikuria fantastinius veikėjus ir bendrauja su sukurtomis aplinkybėmis. Į tai įmetam kelis kauliukus, kad nebūtų taip lengvai nuspėjama. Tai toks mūsų klubas, kviečiam visus prisijungti. Smile

SilverfireSamdomi medžiotojai - Silverfire tai gildija medžiotojų, kurie leisis į kelionės dėl piniginių prizų. Veikėjai kartais suabejos savo užduotimis, kartais nusižengs ir į viską bus atsižvelgta.
Trys pasakotojai - Šį forumą prižiūri trys žmonės, kurie atsakys į veikėjų veiksmus skirtingai. Visi trys iš mūsų skirtingi ir sugebės sukurti skirtingas atmosferas. Tuo pačiu, jei vienas iš mūsų negali atrašyti, kiti perims tą užduotį.
Paprasta kauliukų sistema - Kauliukai padės nuspręsti veikėjų sėkmę. Nereikės skaičiuoti ar nagrinėti. Viską padarys pasakotojai, o patys kauliukai atitinkamai vaizduos jūsų sėkmę.
RP Forumas - Mes kuriam istorijas rašydami pastraipas savo veikėjų akimis. Mezgam santykius, kovojam už idealus, kenčiam ir prarandam. Kad būtum mūsų nariu nereik būti rašytoju, priimama visokių įgūdžių žmonių ir padėsim jums tobulėti (arba jus padėsit mums Razz ).

Tagi kviečiam į Silverfire!
Code:
Sveiki, norėčiau šiandien pristatyti kiek neįprastą "klubą". Silverfire tai forumas, kur žmonės susirenka kurti istorijas. Iš dalies tai panašu į DnD, nes žaidėjai susikuria fantastinius veikėjus ir bendrauja su sukurtomis aplinkybėmis. Į tai įmetam kelis kauliukus, kad nebūtų taip lengvai nuspėjama. Tai toks mūsų klubas, kviečiam visus prisijungti.

[color=#4080FF][size=18][center]Silverfire[/center][/size][/color]

[b][color=#BF0000]Samdomi medžiotojai[/color][/b] - Silverfire tai gildija medžiotojų, kurie leisis į kelionės dėl piniginių prizų. Veikėjai kartais suabejos savo užduotimis, kartais nusižengs ir į viską bus atsižvelgta.
[b][color=#BF0000]Trys pasakotojai[/color][/b] - Šį forumą prižiūri trys žmonės, kurie atsakys į veikėjų veiksmus skirtingai. Visi trys iš mūsų skirtingi ir sugebės sukurti skirtingas atmosferas. Tuo pačiu, jei vienas iš mūsų negali atrašyti, kiti perims tą užduotį.
[b][color=#BF0000]Paprasta kauliukų sistema[/color][/b] - Kauliukai padės nuspręsti veikėjų sėkmę. Nereikės skaičiuoti ar nagrinėti. Viską padarys pasakotojai, o patys kauliukai atitinkamai vaizduos jūsų sėkmę.
[b][color=#BF0000]RP Forumas[/color][/b] - Mes kuriam istorijas rašydami pastraipas savo veikėjų akimis. Mezgam santykius, kovojam už idealus, kenčiam ir prarandam. Kad būtum mūsų nariu nereik būti rašytoju, priimama visokių įgūdžių žmonių ir padėsim jums tobulėti (arba jus padėsit mums  ).

Tagi kviečiam į Silverfire!
Mini-Me
Mini-Me
Shadow
Shadow


https://silverfire.forumlt.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum