Plot

Go down

Plot

Post  Mini-Me on Tue Oct 28, 2014 7:19 am

Senų senovėje, žemę alino nesibaigiantys karai. Pasaulį valdančių imperijų, Godel ir Stonulia, susidūrimas buvo toks didelis, kad miškai, kalnai ir dykumos skilo į dalis ir visas pasaulis liko išvagotas salomis, bei vandenynais. Po kelių šimtų metų trukusio konflikto, buvo iškelta pergalės vėliava. Šią vėliavą iškėlusi imperija, vėliau skilo į 5 didžiąsias tautas, kol tuo tarpu pralaimėjusios imperijos žmonių laukė kartesnė dalia. Tais metais visi Godel žmonės buvo ištremti iš Stonulia valdų. Žemėje vyravo taika. Dauguma resursų buvo skirti mokslui ir ekonomikai vystyti, paliekant karo pramonę užmarštyje. Tačiau taiką skatinantys veiksmai privedė prie nelaimės. Ištremtieji buvo nepatenkinti dėl atimtų žemių ir ketino jas atsikovoti. Vienu metu, tūkstančiai ištremtųjų atplaukė atgal į salas. 5 didžiųjų tautų karo technologijos ir armijos nebuvo pasiruošusios tokiam netikėtam nusikaltimų šuoliui. Žemę apėmė panika ir chaosas. Tai ir buvo Bounty Hunter guildų gimimo priežastis. Finansuojami valdžios, šie guildai jau antrą šimtmetį užsiiminėja chaoso skleidėjų medžiokle. Istorijas sukasi aplink vieną iš pirmųjų guildų – Silverfire. Ne kaip pagarsėjusio, tačiau siekiančio iškilti guildo nariai, yra pasiryžę imtis nutruktgalviškiausių priemonių, kad sučiupti kiekvieną stambią sumelę ant savo galvos turintį asmenį.
avatar
Mini-Me
Shadow
Shadow


View user profile http://silverfire.forumlt.com

Back to top Go down

Re: Plot

Post  Nun on Wed Jan 07, 2015 1:08 pm

Nepageidaujamiems asmenims užplūdus pagrindinę salą ant jų galvų krito didelės sumos. Tai paskatino atsirasti daugybę premijų medžiotojų. Veltėdžiai, tinginiai ir netgi žudikai, ėjo į gaudynes, todėl valdžia  sugalvojo kiek atsijoti medžiotojus uždėdama aukštą licencijos kainą ir priverstinius testus.
Trims vyrams lėmė likimas, kad susitiktų prie Bounty Hunter licencijos skelbimo.  Sudvejoję dėl prašomos kainos, jie suprato, jog užsiregistruojant kaip komanda būtų optimaliausias variantas. Tačiau ne vien juos aplankė tokia mintis. Guild'ų daug. Kai kurie iškilo, kai kurie neatlaikę konkurencijos ar dėl vidinių nesutarimų iširo, tačiau ne tų tryjų sukurtas guild'as. Jie sėkmingai vadovavo guild'ui bei padėjo neturtingiems jaunuoliams, norintiems prasimušti medžiotojų pasaulyje.  
SilverFire – stipri, neišblėstanti ugnis kovai su „blogiu“.
Šiuo metu guild'ui vadovauja:
Valerija Nonerda. „None“ taip mėgo trumpinti jos vardą, kol galiausiai jis išsikraipė į „Nun“
Didžiausias peštukas Senji "Reaper" Rikitto, žinomas kaip Last Red Reaper
ir Celerit, su savom paslaptim, bet labai linksmas žmogus.

Kiekvienas naujas premijų medžiotojas pradeda nuo SilverFire guild'o. Ar jau senas vilkas, ar dar tik mėginantis prasimušti į medžiotojus guild'e jausis saugiau, patogiau ir pigiau. Plus čia galima ir kilti aukštyn. Ranko egzaminai rengiami viešai aukščiausiosios valdžios nustatyta tvarka ir taisyklėmis.
Norint įkurti savo guild'ą ar verstis asmenine medžiokle reikia sumokėti tam tikrą nurodytą sumą licencijai įsigyti bei turėti reikalaujamą ranką.

_________________
Having a ton of weapons doesn't make you badass, it means you lose them alot
avatar
Nun
Master
Master


View user profile

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum